پیام فرستادن
aboutus

Chengdu Sani Medical Equipment Co., Ltd.

Chengdu Sani Medical Equipment Co., Ltd. Chengdu Sani Medical Equipment Co., Ltd. Chengdu Sani Medical Equipment Co., Ltd. Chengdu Sani Medical Equipment Co., Ltd. Chengdu Sani Medical Equipment Co., Ltd.
1 2 3 4 5
نوع کسب و کار: سازنده
صادر کننده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
مارک های: SANI
تعداد کارمندان: 101~200
فروش سالانه: 10 Million-50 Million
سال تاسیس: 2007
صادرات کامپیوتر: 30% - 40%
دربارهی ما
معرفی

Chengdu Sani Medical Equipment Co., Ltd یکی از حرفه ای ترین شرکت ها در سرزمین اصلی چین است که بر تولید تجهیزات اندودنتیک استاندارد جهانی تمرکز دارد.به عنوان پیشگامان در زمینه ما، هدف ما دستیابی به "انقلاب فناوری با پشتکار" از طریق توسعه راه حل A تا Z و همچنین توسعه و بهبود مستمر محصولات موجود است.
بر اساس بیش از 10 سال توسعه و تولید فناوری پیشرفته، همراه با منابع لجستیکی توسعه یافته داخلی و خارجی، به یک تولید کننده مهم بین المللی محصولات دندانپزشکی تبدیل شده است که به آمریکای شمالی، اروپا، آمریکای جنوبی، آفریقای شمالی و جنوب شرقی فروخته شده است. آسیا در حال حاضر در حال مذاکره با نمایندگی های ایالات متحده، آلمان، کره، اوکراین، روسیه، الجزایر، مصر، کانادا و سایر کشورها برای ایجاد روابط و همکاری های طولانی مدت است.
با "مدارا بودن در برابر تنوع، ایجاد مشترک، نوآوری" به عنوان روحیه سازمانی، و "کیفیت برای بقا، ایمان برای توسعه" اصل مدیریت. سانی توسعه کسب و کار خود را همراه با مسئولیت اجتماعی برای وقف به سلامت انسان می کند. مایل است برای پیشرفت های مشترک و هماهنگ با دوستانی از سراسر جهان همکاری کنید.

تیم ما

تیم فروش SANI

چین Chengdu Sani Medical Equipment Co., Ltd. نمایه شرکت 0

 

تیم کارخانه SANI

چین Chengdu Sani Medical Equipment Co., Ltd. نمایه شرکت 1

 

اطلاعات تماس